камины
Slide8
камины
slide7
камины
slide6
камины
slide5
камины
slide3
камины
slide2
камины
slide1
<< >>
КАМІНИ
Камін — символ тепла і затишку. При слові «камінь», у нас виникають самі приємні асоціації: живий вогонь, тріск дров, тепло, м'який плед, зручне крісло… Раніше камінів були предметом розкоші, елементами дворового інтер'єру. Сьогодні їх можна побачити в багатьох загородних будинках і коттеджах і навіть міських квартирах. Камін — іскра тепла і затишку Вашого дому.
БАРБЕКЮ
Після галасливого міста немає нічого прекраснішого, ніж поринути в тишу заміського будинку, немає нічого смачнішого за шашлик приготовлений на відкритому вогні своїми руками. А як приємно після вечері розташуватися біля каміна, налити свого улюбленого напою та блаженно милуватися зірками!
ПЕЧІ
Люди, у яких є будинок або дача, замислюються про обігрів приміщення. Хоча можна вирішити питання з опаленням, встановивши звичайну грубу. Це невелика піч, яка обігріє приміщення та дасть можливість приготувати їжу. Тим більше, що матеріали можна вільно придбати та вибрати на будь-який смак. Для обігріву приміщення ще ідеально підходить піч-камін.

Каміни, груби, печі - виготовлення під ключ

0982877778